top of page

מרכז ברא צמחים כניסה ראשית

שרון קוצר, מייסד ברא צמחים, בגן הרפואי

הכנת פורמולת צמחי מרפא סיניים

הכנת תמציות צמחי מרפא במפעל

חנות הקונספט
במרכז המבקרים

ברא צמחים | בוראים מציאות חדשה!

אודות ברא צמחים

ברא צמחים (משורש המילים בריאה ובריאות) הינה החברה המובילה בישראל לייצור ולפיתוח תוספי תזונה מבוססי צמחי מרפא. החברה הוקמה בשנת 1997, על ידי שרון וריאן קוצר, כקליניקה לטיפול בצמחי מרפא, אשר יוצרו באופן עצמאי. מאז ועד היום החברה גדלה והפכה למרכז רחב ידיים, המשלב קליניקות טיפוליות שונות, מפעל מתקדם לייצור ולפיתוח צמחי מרפא ותוספי תזונה, גן צמחי מרפא, מרכז מבקרים וחנות מפעל. בשנה האחרונה החברה רכשה את חברת "זן צמחים", אשר התמזגה עם החטיבה הסינית בחברה.

 

המפעל של ברא צמחים משלב טכנולוגיות מתקדמות ומשוכללות של הפקת תמציות צמחי מרפא. במפעל קיים ציוד משוכלל ומתקני ייצור בלעדיים, אשר פותחו ויובאו לארץ במיוחד עבור החברה. המפעל פועל ברישיון ובפיקוח משרד הבריאות ותחת מערכת אבטחת איכות, על פי התקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר בתחום (ISO22000 , ISO9001 ותקן GMP) ותחת השגחה של בד"ץ חתם סופר בני ברק.

 

חברת ברא צמחים מייצרת מגוון רחב של תמציות צמחי מרפא המגיעים מרחבי העולם, ומחזיקה בתמהיל מוצרים עשיר, איכותי ומתחדש, אשר נרקח כולו ומיוצר במתקני החברה בישראל. החברה נמצאת בקשרי עבודה שוטפים מול מאות מטפלים ואנשי מקצוע בישראל, ומהווה מרכז ידע, ייעוץ ותמיכה מקצועית בכל הקשור לטיפול באמצעות צמחי מרפא. כמו כן, החברה מתמחה בפיתוח ובייצור של מוצרים מבוססי צמחי מרפא, עבור חברות שיווק שונות בארץ ובעולם.

החזון שלנו:
"בריאת דרכים חדשות במסע של בריאות, צמיחה והתפתחות תמידית".

מרכז ברא צמחים ביוקנעם

בשנה האחרונה נחנך מרכז ברא צמחים המחודש, בלב יער ירוק עשיר בצמחייה טבעית, לצידו של פארק התעשייה ביוקנעם. מרכז ברא צמחים החדש הוא צעד נוסף  וחגיגי בחזון מרגש ומעורר השראה, אשר חרט על דגלו לקדם את רפואת הצמחים בארץ. מיטב המומחים חברו יחד בכדי לתכנן ולעצב מרכז אשר מעביר תפיסה הוליסטית, לפיה האדם במרכז וסביבו מגוון דרכים ליצור מציאות בריאה יותר, לו ולסובבים אותו. סביבת המותג משלבת מסורת וקידמה בדרך הטיפול בצמח, אשר עובר במסעו "מההר למוצר".

 

מרכז ברא צמחים כולל:

 • מרכז מבקרים עם סיורים מודרכים

 • מפעל משודרג ומערכת ייצור מתקדמת

 • אגף מחקר ופיתוח מוצרים

 • חטיבת צמחי מרפא מערביים

 • חטיבת צמחי מרפא סיניים

 • מרכז טיפולים  קליני לטיפולי גוף-נפש

 • חנות קונספט

 • משרדי הנהלה

 • מחסני החברה

 

הקהל הרחב מוזמן לבקר במרכז מבקרים ייחודי מסוגו בארץ (ובעולם), המאפשר להכיר מקרוב שיטות טיפול ודרכים טבעיות לשיפור הבריאות והמודעות האישית, יחד עם סיורים מודרכים וחווייתיים לקבוצות ולארגונים (בתיאום מראש). מרכז המבקרים כולל את חנות הקונספט המציעה את כל מוצרי ברא ומוצרים משלימים נוספים לדרך חיים בריאה, כולל בר להתנסות בטעמים חדשים עם מיצי בריאות, קרקרים מיוחדים ועוד. הביקור בחנות מאפשר למבקרים להתנתק משגרת היומיום, ליהנות ממשב רוח בריא ומרענן ולהחזיר את השקט והאיזון לגוף ולנפש.

 

מרכז המבקרים ערוך להרצאות ולסדנאות מעשיות בקשת רחבה של נושאים הנוגעים באורח חיים בריא. לפרטים ולתיאום: bara@bara.co.il

המרכז הטיפולי של ברא צמחים

מרכז הטיפולים הקליני מציע מגוון עשיר של תחומי טיפול ברפואת הצמחים ומשלב מגוון גישות טיפוליות משלימות על הציר גוף-נפש-רוח. המרכז פועל בגישה רב תחומית, עם מערך טיפולי המותאם לכל מטופל באופן אישי. בצוות חברים מטפלים מתחומי מקצוע שונים, כולם בעלי ניסיון טיפולי רב. חדרי הקליניקות מאובזרים ומעוצבים באווירה טיפולית תומכת, נעימה, אסתטית ואינטימית.

 

המרכז הטיפולי מפתח ומיישם תפיסה בריאותית חדשה, המותאמת לאדם המודרני במאה ה-21. כל אדם המגיע אל המרכז, עובר פגישת אבחון והכוונה טיפולית אישית על ידי שרון קוצר, הרבליסט קליני בעל ניסיון קליני של 20 שנה ומייסד המרכז.  בסיום הפגישה נבנית תוכנית טיפול וליווי אישית עבור כל מטופל\ת, הכוללת תהליכי ניקוי, הסדרת תזונה, תמיכה רגשית ונפשית וטיפול בבעיות רפואיות אינדיבידואליות בגישות טבעיות משלימות. כל אלה מובילים לניקוי ולחיזוק של מערכות פנימיות ולבריאות ויציבות גופנית ונפשית.                                                                                                                                          

המרכז פועל כיחידה אחת, תוך שיתוף פעולה מלא ומחויבות משותפת לכל מטופל\ת. גישה טיפולית ייחודית ומקיפה זו מותאמת למקצב החיים המשתנה, לדרישות ולצרכים המיוחדים של האדם המודרני ומספקת מענה טיפולי באמצעים טבעיים ובגישה בונה, תומכת ומעודדת.

 

הטיפולים המוצעים במרכז:

 • צמחי מרפא

 • איורוודה | רפואה הודית מסורתית (כולל ניסוך בשמן חם וסאונה איורוודית)

 • הידרו קולוניק Colon hydrotherapy

 • נטורופתיה

 • פסיכותרפיה

 • רפואה סינית מסורתית

 • ייעוץ והדרכה לתזונה בריאה ומאוזנת

כל הכתוב לעיל מסתמך על גישות הרבליסטיות ונטורופטיות מסורתיות. למען הסר ספק המידע אינו  מהווה המלצה רפואית מוסמכת ואינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהי, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות והנוטלים תרופות מרשם – יש להיוועץ ברופא לפני השימוש.

bottom of page