top of page
אמצו את הכללים המשותפים לרוב הגישות התזונתיות הידועות כיום: (עשה ואל תעשה)
אל תעשה:
  • הימנעו מארוחות כבדות במהלך שעות הלילה!

  • התרחקו ממזון מטוגן!

  • הימנעו מצריכת שומנים רווים ושומני טראנס!

  • הימנעו ממזונות מעובדים ומכימיקלים במזון (חומרים משמרים וכדומה)!

  • הימנעו מצריכה של קמח לבן, סוכרים פשוטים ומשימוש מוגזם במלח!

עשה:
  • עברו לתפריט מבוסס דגנים מלאים, קטניות, ירקות ופירות!

  • העדיפו דג ים איכותי על פני מנה בשרית!

  • אכלו מגוון רחב של ירקות ופירות מכל הצבעים!

  • השתדלו לאכול בכל יום כמה שיותר עלים ירוקים ומזונות נוגדי חמצון!

  • עברו לצריכה של שמנים בכבישה קרה בלבד: שמן זית, קוקוס ואבוקדו!

מתכונים בריאים עם כורכום
לתזונה אנטי דלקתית

ויש לנו עוד המלצות עבורך:

כורכומין אפקט | האפקט ממשיך כאן!

עולם הטיפול המשלים לכורכומין אפקט!
המלצות לטיפולים משלימים:

כורכומין אפקט מביא עימו בשורה מהפכנית לשוק תוספי התזונה בישראל, עם טכנולוגייה חדשנית המבטיחה ספיגה מקסימלית בגוף האדם, לרכיב הטבעי הנחקר ביותר בעולם, הכורכומין. 

 

כדי להעצים את חווית הבריאות של לקוחותינו, אנו מרחיבים את האפקט של המוצר שלנו, מעבר לגבול הסטנדרטי, עם המלצות מקצועיות לתזונה נכונה ולאורח חיים בריא, בשילוב עם המלצות לשיטות טיפוליות משלימות.

 

רוב הבעיות הרפואיות אינן נעוצות בגורם אחד בלבד. לכן, גם הפתרון עבורן מורכב בדרך כלל מכמה אספקטים טיפוליים, המשלימים אחד את השני. כחלק מהתהליך לשיפור בריאותכם, ליקטנו כאן עבורכם מספר שיטות טיפוליות משלימות מומלצות, אשר גובשו על ידי מיטב המומחים שלנו. את מגוון הטיפולים המוצעים כאן, ניתן להשיג גם בקליניקות של מרכז ברא צמחים.

רפואת הצמחים:

שיטת הריפוי העתיקה ביותר בעולם. בשנים האחרונות הולכים ומתרבים המחקרים המדעיים אודות תרומתם והשפעתם החיובית של צמחים שונים במקרים של דלקות כרוניות, בעיות עיכול נפוצות, מחלות לב וכלי דם, מחלות ממאירות, חולשה חיסונית ונטייה לזיהומים חוזרים ועוד.

 

חברת ברא צמחים מציעה עבורכם מגוון רחב של פורמולות צמחים משלימות, כמו גם רקיחה אישית של פורמולות ייחודיות עבורכם.

 

למידע נוסף אודות הקליניקות וצמחי המרפא של ברא צמחים >>>

דיקור סיני | אקופונקטורה:

שיטת ריפוי עתיקה המבוססת על דיקור של נקודות מפתח בערוצי זרימת האנרגיה של הגוף. על פי הרפואה הסינית, הדיקור מאפשר הסרת חסימת וזרימת הרמונית של צ'י, אנרגיית החיים הבסיסית, בגוף. שיטה זו הוכיחה את יעילותה במשך אלפי שנים בסין וברחבי העולם וגם במחקרים קליניים עדכניים.

 

למי זה מומלץ? לסובלים מכאבים ומדלקות כרוניות, חולשה חיסונית, מחלות מטאבוליות, מחלות ממאירות, בעיות עיכול, עייפות ועוד.

הידרוקולוניק | Colon hydrotherapy:

שיטה טיפולית מודרנית יחסית, המבצעת שטיפה וניקוי של המעי הגס, לכל אורכו. התהליך כולל הזרמת מים מסוננים ומטוהרים דרך פי הטבעת, לתוך המעי הגס, באופן מבוקר ובאמצעות מכשור מתוחכם ועדין. עצם התהליך מסייע לפלוט החוצה את חומרי הפסולת ואת הרעלים המצטברים בדופנות המעי. התהליך גם מסייע להיפטר מזיהומים כרוניים של מערכת העיכול, לשיפור חילוף החומרים ולירידה במשקל.

 

למי זה מומלץ? לסובלים מעצירות, חילוף חומרים נמוך, עודף משקל, מחלות מטאבוליות, בעיות עיכול ומחלות זיהומיות של דרכי העיכול.

סוודנה | סאונה איורוודית:

שיטת טיפול מסורתית מהודו, בה המטופל יושב בתא סגור מעץ, כאשר ראשו בחוץ. במהלך הטיפול מוזרמים אל תוך התא אדים חמים, לעיתים בשילוב עם שמנים אתריים וצמחי מרפא. שיטה זו הוכיחה את עצמה כיעילה להמרצת חילוף חומרים, לטיפול בעצירות, לטיפול במחלות עור ועוד.

 

למי זה מומלץ? לסובלים ממחלות עור כרוניות, סוכרת, מחלות מטאבוליות, עצירות, בעיות בזרימת הדם, מחלות כבד וחילוף חומרים לקוי.

כל הכתוב לעיל מסתמך על גישות הרבליסטיות ונטורופטיות מסורתיות. למען הסר ספק המידע אינו  מהווה המלצה רפואית מוסמכת ואינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהי, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות והנוטלים תרופות מרשם – יש להיוועץ ברופא לפני השימוש.

bottom of page