עולם הטיפול המשלים של כורכומין אפקט:
מתכונים אחרונים:
Please reload

ארכיון מתכונים בריאים:
Please reload

כל מה שרצית לדעת על כורכום וכורכומין:

כורכומין אפקט | האפקט ממשיך כאן!

מתכונים בריאים עם כורכום,

על פי עקרונות התזונה אנטי דלקתית:

כורכומין אפקט מביא עימו בשורה מהפכנית לשוק תוספי התזונה בישראל, עם טכנולוגיה חדשנית המבטיחה ספיגה משופרת וזמינות ביולוגית גבוהה.

 

כדי להעצים את חווית הבריאות של לקוחותינו, אנו מרחיבים את האפקט של המוצר שלנו, מעבר לגבול הסטנדרטי, עם המלצות מקצועיות לתזונה נכונה ולאורח חיים בריא וגם: מתכונים בריאים עם כורכום על פי עקרונות התזונה האנטי דלקתית!

 

כל המתכונים המוצעים כאן הם טבעוניים, בריאים וטעימים, עשירים בירקות, בתבלינים ובעשבי תיבול נוגדי חמצון. בתיאבון!

25/02/2015

 

כולם מכירים ואוהבים מרקים כתומים. הגרסה שלפניכם מושפעת מהמטבח התאילנדי ומשלבת שפע של רכיבים תזונתיים, הרבה בטא קרוטן, נוגדי חמצון ותבלינים אקזוטיים ומעוררים, המסייעים בחיזוק זרימת הדם והמרצת חילוף החומרים. מרק זה הינו קל לעיכול, טעים ומחמם והוא מתאים במיוחד לעונות הסתיו והחורף. נוסף לכל, חשוב לציין כי פטר...

24/02/2015

 

הקונג'י היא דייסת אורז המגיעה מהמטבחים השונים של המזרח הרחוק. הקונג'י מתבשל עם הרבה מים, למשך הרבה שעות, ומתווספים אליו כל מיני תוספות ושדרוגים, מתוקים או מלוחים, כאלו שמתבשלים יחד איתו או שמתווספים אליו אחר כך. 

מעבר לפן הקולינרי, לקונג'י יש סגולות ריפוי לא מבוטלות ובאסיה הוא נחשב למזון מחזק ומרפא של ממש,...

Please reload

המלצות תזונתיות, תזונה אנטי דלקתית, אורח חיים בריא, טיפולים משלימים ועוד...

כל הכתוב לעיל מסתמך על גישות הרבליסטיות ונטורופטיות מסורתיות. למען הסר ספק המידע אינו  מהווה המלצה רפואית מוסמכת ואינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהי, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות והנוטלים תרופות מרשם – יש להיוועץ ברופא לפני השימוש.