top of page
מבנה מולקולרי של כורכומין, הרכיב הפעיל בכורכום
ליפוזום: מבנה פוספוליפידי כדורי, המסוגל להכיל בתוכו רכיבים פעילים ולהחדירם ביעילות לתאים אנושיים.

עדויות מהשטח:

   אין ספק שמדובר במהפכה אמיתית. עד היום עבדנו עם מינונים לפי המחקרים והייתי ממליץ לקחת כורכומין במינון שבין 3,000-6,000 מ"ג ליום. זה אומר שחלקם היו צריכים ליטול מינון של 10-20 כמוסות ליום. המוצר החדש הזה מאפשר נטילת מינונים נמוכים יותר בזכות טכנולוגיית הפוספוליפיד 

:צ. מטפל ברפואה סינית

"

"

:שרון קוצר, מייסד ברא ומנהל הפיתוח

   לאחר תהליך מחקר ופיתוח ארוך במיוחד אני גאה להשיק את המוצר כורכומין אפקט, המהווה שילוב של רפואת צמחים עם טכנולוגיה ביולוגית חדשנית שמבחינתי היא פורצת דרך.

בהרבה מובנים כורכומין היה נחשב עד כה למשהו נכסף אך בלתי מושג, כזה שקוראים הרבה על יתרונותיו, אך בפועל צריך להתאמץ מאוד כדי שהוא ייספג בגוף. החזון והקו המנחה את הפעילות שלנו, לאורך השנים, הוא לספק פתרונות יעילים ובטוחים מן הצומח. אין ספק שכאן אנחנו עושים זאת בגדול, עם הרכיב הטבעי בעל הערך הגבוה והנחקר ביותר בעולם, ועם טכנולוגיה חדשנית שמאפשרת ספיגה משופרת - עבור כל אחד ואחת.

"

"

מתכונים בריאים עם כורכום
לתזונה אנטי דלקתית

כורכומין אפקט של ברא צמחים!

כי בלי האפקט המשולש, זה רק עוד כורכום...

כורכומין - הרכיב הטבעי המופק מצמח הכורכום 

שורש הכורכום מצוי בשימוש קולינרי ורפואי נרחב ברחבי העולם, מזה אלפי שנים. הרכיבים הפעילים העיקריים בשורש הם רכיבים פוליפנוליים הקרויים כורכומינואידים (Curcuminoids), בהם גם הרכיב הידוע כורכומין (Curcumin), אשר מעניק לכורכום את צבעו הצהוב. הכורכומין נחשב כיום ל"פלא הצהוב", זהו הרכיב הטבעי הנחקר ביותר בעולם והוא זכה לסיקור של למעלה מ-8,000 פרסומים ומחקרים מדעיים שונים.

כורכומין זמין - הדור החדש, להעצמת הספיגה בגוף האדם!

כורכומין אפקט הוא תכשיר כורכומין מתקדם המיוצר בטכנולוגיה שמשלבת את רכיב הכורכומין שמופק משורש הכורכום, יחד עם רכיבים פוספוליפידים (מלציטין סויה), המיועדים להעצמת ספיגתו. 

החדירות לתאים של כורכומין אפקט נבדקה במחקר ישראלי מקורי!

לפעמים, שילוב ייחודי גורם לשלם לעלות על סך חלקיו. כורכומין אפקט של ברא צמחים הוא דוגמה מצוינת לכך, בזכות השילוב האופטימלי של שלוש תכונות ייחודיות:
 

 • טכנולוגיית CPC להעצמת הספיגה.

 • טבליה קטנה להקלת הבליעה.

 • ללא פיפרין.

כורכומין אפקט,
בשילוב עם פוספוליפידים להעצמת הספיגה!

למרות השפעותיו המבטיחות של הכורכומין, הוא נחשב לחומר שאינו נספג היטב בתהליך העיכול. בעיית הספיגה יוצרת זמינות ביולוגית נמוכה וברוב המקרים היא אינה מאפשרת להפיק את התועלות המירביות מהכורכומין. טכנולוגיית המוצר של כורכומין אפקט  CPC) Curcumin Phospholipid Complex),

מבוססת על שילוב של תמצית כורכומין איכותית עם רכיבים פוספוליפידים צמחיים, המיועדים להעצמת הספיגה של הכורכומין. *המוצר מבוסס על עקרונות טכנולוגיים נחקרים.

Kidd PM. Bioavailability and activity of phytosome complexes from botanical polyphenols: the silymarin,  * curcumin, green tea, and grape seed extracts. Altern Med Rev. 2009 Sep;14(3):226-46.

כורכומין בשילוב פוספוליפידים (CPC),
איך זה עובד?

כורכומין הוא חומר שאינו מיטיב להתמוסס במים, אולם הוא מסוגל להיקשר היטב לרכיבים פוספוליפידים שונים (Phospholipids). מדובר ברכיבים בעלי מבנה מולקולרי מיוחד, המאפשר להם להיות הידרופילים (מסיסי מים) וליפופילים (מסיסי שמן) בעת ובעונה אחת. אצל כל היצורים החיים קרומי התאים (ממברנות) מורכבים מפוספוליפידים.

בשל הדמיון הרב של מבנה הפוספוליפידים מהצומח למבנה של קרום התא האנושי, הם מסוגלים להגיע אל תאי מטרה שונים בגוף ולהתאחד עם קרומי התאים. באופן הזה, הם יכולים לשמש כנשא לרכיבים שאינם מסיסים במים, כמו הכורכומין, ובכך לעזור לו להגיע אל תוך התא ולהיספג בו. 

כורכומין אפקט,
אופק חדש לעתיד בריא יותר!

 • טכנולוגית CPC להעצמת הספיגה.

 • טבליה קטנה להקלת הבליעה.

 • אינו מכיל פיפרין (פלפל שחור).

 • המוצר נבדק מחקרית במחקר ישראלי מקורי.

 • קל ונוח ללקיחה, רק 1-2 כמוסות ליום.

 • ללא רכיבים מן החי, מתאים גם לטבעונים.

 • מיוצר מפוספוליפידים מפולי סויה ללא הנדסה גנטית (NON GMO).

 • כשרות בד"צ חתם סופר בני ברק.

 • מוצר כחול לבן.

 • עכשיו ב-20% הנחה!

כורכומין אפקט - נוחות מירבית בשימוש,
ללא תוספת של פיפרין!

 • טכנולוגית המוצר החדשנית מאפשרת טבלייה קטנה להקלת הבליעה.

 • טבלייה מכילה 500 מ"ג תמצית יבשה תקנית, הכוללת CPC) Curcumin Phospholipid Complex). 

 • כורכומין אפקט אינו מכיל את הרכיב פיפרין, אשר בנטילה לטווח ארוך עשוי לגרום לרגישות או לתחושת אי נוחות במערכת העיכול, בפרט אצל אנשים הסובלים מרגישות, מדלקת או מכיב בקיבה.

רוצה לדעת עוד על כורכומין ועל פוספוליפידים?

כל הכתוב לעיל מסתמך על גישות הרבליסטיות ונטורופטיות מסורתיות. למען הסר ספק המידע אינו  מהווה המלצה רפואית מוסמכת ואינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהי, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות והנוטלים תרופות מרשם – יש להיוועץ ברופא לפני השימוש.

bottom of page